Pages Menu
Categories Menu

fotografia inspiracje

fotografia inspiracje

Najlepszy Mind stymulowanie działalności dla tych z demencją

Przed rozpoczęciem projektowania lub wykorzystanie aktywności u osób z chorobą Alzheimera lub otępienia związanego, jest sprawą najwyższej wagi, aby znać swoje sympatie i antypatie. Trzeba znać swoje mocne i słabe strony. Pomocne jest znajomość dotychczasowego życia i doświadczenia wynikającego z koncentracji osób.

Oto kilka działań, które można zrobić samodzielnie lub w małych grupach, w większości, od początku do połowy sceny, ludzie z demencją.

Działania te używać talię kart do gry i są szczególnie dobre dla osób, którzy lubią liczby, pracowali z numerami, odnoszą się do liczb, lubi grać w karty, lub grał w karty w przeszłości.

Sortowanie kart: w kolorze, liczb parzystych i nieparzystych, kolorowo lub dowolnej oryginalny sposób, że może być myśl o niższej funkcjonowania demencji osoby mogą cieszyć licząc grupę kart. Jakoś po prostu dotykając i patrząc na karty przywrócić miłe wspomnienia.

Matching będziesz potrzebował dwóch talii kart

Umożliwić osobie demencji szereg kart do gry (więcej dla osób z wczesną demencją. Dwie karty dla osób z poważnymi problemami z pamięcią)

logo firmy

Następnie pokazać mu kartkę. Zobacz, czy może on odebrać kartę dopasowanie.

Można sprawdzić, czy (e) potrafi dopasować kolejność kart.

Oto kolejna gra potrzebuje dwie talie kart. Trzeba będzie kilka osób bawi się mieć najwięcej zabawy. Zemdleć cztery karty (więcej dla osób z wczesną demencją, mniej dla tych poważnych wyzwań pamięci) do każdej osoby grania. Utrzymuj karty odkryte Wybierz kartę z drugiej talii. Kto ma tę kartę, zmieni oblicze karty w dół. Pierwszą osobą, aby włączyć wszystkie swoje karty jest zwycięzcą. Można również zagrać w społeczności, w której nie ma zwycięzcy.

Wybranie numeru (ów) dnia lub tygodnia-Start małe-Picka tylko jeden numer.

- autor artykułu