Pages Menu
Categories Menu

fotografia bizuterii

fotografia bizuterii

On będzie spać w swojej hodowli psa, jeśli pies jest tak przyjazny. Nie mógł dać prześmieszny kto szuka albo śmiech, tak długo, jak on może mieć coś (cokolwiek) w brzuchu i korytarz na odpoczynek głową.

fotografia bizuterii

Ale, dlaczego istnieje potrzeba być społecznie akceptowane? Maska noszenia jest przebranie społecznej, skutecznie wykorzystywane przez wszystkich, z wyjątkiem głodnych i opuszczonych. Ludzie noszą maski, aby ukryć swoją prawdziwą tożsamość, by ukryć swoje prawdziwe emocje, swoje prawdziwe uczucia. Niektórzy ludzie kojarzy fałszywych uśmiechów, które wyglądają jak kserokopii na ich https://www.zeltech.pl/oferta/Sterowniki-PLC-Hitachi twarze. Uśmiechy są bezterminowe, to sprawia, że ??zastanawiam się, czy ludzie są naprawdę miłe. Maski są zużyte zdobyć lub zabezpieczyć przyjaźnie. W nich, wszyscy noszą maski. Zdarza się, że maska ??sobie staje się koniecznością, ponieważ nie chcesz, aby powiedzieć ludziom prawdę o sobie, albo siebie. W księgach noszących maski społeczeństwa (które są zwykle pompatyczny i arogancki), to zwykle psa jeść pies świata. Kiedy ludzie stają się naprawdę boi się wokół ciebie, zmusić ich do noszenia masek. Wiele osób sobie wiele trudu, aby zapewnić akceptację społeczną z różnych powodów, niszcząc cudze psychikę serca, emocji i życia w procesie, nie dbając, którego wół jest ugodził, wymieniając ich "Jack-the-lad" maskę, na gigantycznym krwi -sucking "Dracula" maski.

fotografia bizuterii

Dyskutując maski ludzi z moim bardzo bliskim przyjacielem, Richie Dayo Johnson, oto co powiedział. "Cóż, jeśli o mnie chodzi, powiedziałbym, niech psy jedzą psy w swoim własnym świecie! Pobyt z dala od tych, którzy chcą powiedzieć, gdzie skoczyć i biec aż znaleźć tych, którzy będą cię tam, gdzie powiem aby przejść dalej! " Nawet klaunów i maskarady, którzy noszą maski profesjonalnie, trzeba je zdjąć kiedyś. Jeśli ciągle znaleźć się wśród ludzi, którzy chcą mieć cię na śniadanie, lunch i kolację, biec, aż do tych, którzy będą cię pochwalam.

- autor artykułu