Pages Menu
Categories Menu

grafika komputerowa programy

grafika komputerowa programy

Sprzedam zestaw pustych kart okolicznościowych. Będziesz napisać wiadomość serca odczuwalne w karcie po opatrzyli zdjęcie do przodu każdej karty. Upewnij się, że puste kartki są większe niż na zdjęciach, więc nie będzie musiał przyciąć każdą fotografię.

Ustaw drukarkę do drukowania 4x6 lub 5x7 zdjęć. Wykadruj do zdjęć za pomocą oprogramowania do wyboru przed wydrukowaniem zdjęcia. Jeśli twoje zdjęcia nie wymaga żadnych regulacji, przejdź do następnego kroku. W rzeczywistości, jest to dobry pomysł, aby wydrukować jedną kartę, zanim je wszystkie wydrukować.

Dostać butelkę kleju i rozpocząć umieszczanie zdjęć do przodu pustych kart. Przechowywać pewna ręka, jak umieścić zdjęcia, aby uzyskać schludny patrząc gotowego kartkę z życzeniami.

Niech wszystkie karty siedzieć i suche przed adresowanie je z serdecznym wiadomości. Pomyśl powitania mów kart, które pasują do osoby, dajesz kartę. Te pomysły na świąteczne kartki z życzeniami są zbliżone do karty typu zdjęcia na niektóre rodziny zebrała każda. Technika ta konstrukcja jest o wiele bardziej osobisty, ponieważ jest wykonana z rąk.

grafika komputerowa programy

Dla tych, którzy nie mogą uzyskać wszyscy razem na zdjęcie, wziąć fotografię siebie i powtórz powyższe czynności.

Top 5 Wskazówki dla idei Bożego Narodzenia kartkę z życzeniami:

1. Montowany wszystkich członków rodziny razem na rodzinnej fotografii.

2. Za pomocą aparatu cyfrowego, aby uzyskać dobrą jakość zdjęć.

grafika komputerowa programy

3. Ustaw aparat na statywie lub poprosić członka żaden mieszkaniami pstryknąć zdjęcie.

4. Umieścić aparat do robienia zdjęć pionowych i poziomych.

5. Weź najmniej 4 do 5 zdjęć, aby upewnić się uzyskać najmniej jeden dobry strzał.

Przez kolejne świąteczne pomysły yczeniami odwiedzić moją stronę internetową: homegreetingcardbusiness.com, gdzie można również znaleźć pomysły karty na okazje takie jak utrzymywanie kontaktu, wyrazy współczucia, dziękuję, gratulacje i dużo, dużo więcej.


- autor artykułu