Pages Menu
Categories Menu

grafika komputerowa dla mechanikow

grafika komputerowa dla mechanikow

5 prostych pomysłów dla zabawy Zdjęcia rodzinne

Jeśli chodzi o dynamikę rodziny, nic nie jest w historii "postawił" i sztywny! Dzień z życia zazwyczaj wiąże chaos i szaleństwo na każdym kroku. Czy kiedykolwiek widziałeś te zdjęcia rodzinie, gdzie każdy zapałki, tło jest błotnista odcień barwnika tie-niebieski, a dzieci poszły bug-eyed z stwarzające zbyt długo? Nie mogłem sobie wyobrazić patrząc na zdjęcie mojej rodziny jak to i myślenia, "Wow, to obraz naprawdę oddaje kim jesteśmy razem." Hm, ja tak nie myślę!

Rodziny obejmować szczęśliwe czasy, zły czas, głupie, szalone czasy razy, i wszystko pomiędzy. Jedynym sposobem, aby uzyskać rzeczywistego ności rodziny jest znaleźć fotografa, który może złapać tych pomiędzy reakcjami i udać się na zabawę (nie, naprawdę!) Rodzina sesja zdjęciowa z wami.

1) Przejdź nieszablonowo (lub studio, że jest)

Czasami będąc w studiu po prostu tworzy ten zatkany stłumił atmosferę, która tłumi prawdziwe interakcje z rodziną. Wierzę, że każdy członek rodziny dostaje zdenerwowany, bo to jest out-of-the-zwyczajne ustawienie i jeden nikt nie jest przyzwyczajony. Tak, stamtąd wydostać! Zabierz dzieci i idź do parku. Wizyta w zoo lub wybrać się na lody. Dla zabawy rodzinnych zdjęć, na wycieczkę gdzieś coś zrobić twoja rodzina jest używany do robienia razem. Twoje rodzinne zdjęcia będą wyglądać bardziej realne, fotografa będzie miał łatwiejsze zadanie złapania te chwile, które sprawiają, że twoja rodzina wyjątkowy, a każdy będzie zrelaksowany i swobodnie się ze sobą. Nie nerwowość wolno!

2) Dalsze Smatching

Nie znam żadnych rodzin, które noszą dopasowane ubranie przez cały czas. Jeśli chcesz rodzinnych zdjęć, które wyglądają prawdziwe, wyglądają wiarygodnie, a wyglądają jak ty, nie byłoby sensu robić rzeczy, jesteś przyzwyczajony do robienia na co dzień? Jeśli nie nosić dopasowane koszul za każdym razem wyjść z domu, nie noszą je do sesji zdjęciowej! Nosić rzeczy, które są wygodne i sprawiają, że każdy z was czuje się dobrze.

- autor artykułu