Pages Menu
Categories Menu

fotografia lifestylowa

fotografia lifestylowa Chcesz puścić jako intrygującą pustym płótnie być stosowane w produkcji. Przyciąganie odlewania dyrektorów, reżyserów i producentów wykonawczych do was z headshot, który przyciąga wzrok. Bądź najlepszy „ty” w headshot.

Istnieje mnóstwo fotografów w swoim mieście lub w pobliżu miasta. Czy masz przyjaciela, z dobrym ‚oko’?[insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_2’];[/insert_php] Dobrze mieć je zrobić ładne zdjęcie z was i dostać je w powiększeniu do 8×10 [nic większe lub mniejsze niż 8×10]. Ponieważ twój dopiero zaczynasz, nie ma potrzeby, aby zaszaleć i dostać sesję glamour zdjęć. Po prostu chce się „do pracy”.

fotografia lifestylowa

Więc załóżmy drugi krok byłoby uzyskać headshot was zacząć marketingu. Jaki jest następny krok?

Teraz … musisz dostać pracę. Jeśli nie masz wcześniejszej pracy, zacząć! Dołącz do grupy teatralnej; można rozpocząć w lokalnym domu teatru lub Community Center, większość teatrów gospodarzem niezależne zajęcia aktorskie i grupy teatralne, je odwiedzić i dowiedzieć się, co oferują. [Soyouranactor.com posiada bezpłatny katalog grup teatralnych w Nowym Jorku] Można również zacząć wykonując dodatkową pracę. Dołącz do stron internetowych takich jak actorsaccess.com, NYCasting.com i actorsfirstny.com.

fotografia lifestylowa

Actorsaccess.com jest do przyłączenia stronę [opłata za złożenie] obsługującego odlewniczych podziałów dla LA, NYC, Toronto, Teksasie i więcej. Jeśli jesteś w Nowym Jorku można dołączyć actorsfirstny.com bezpłatnych awarie odlewniczych dla filmu, teatru i niektórych Przedsiębiorstw w skrzynce odbiorczej w tygodniu i / lub codziennie. Istnieje również nycasting.com lub lacasting.com, że jest związany z Centralnym Casting, największej agencji tle odlewania w USA.

NYCasting.com znany również jako „Odlewy Sieci” jest miesięcznikiem strona subskrypcji ale jeśli odwiedzić Główny Urząd [insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_1’];[/insert_php] Casting w Los Angeles czy Nowym Jorku można uzyskać darmowy profil na centralnej części odlewu z serwisu.
[insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚autor’];[/insert_php]
– autor artykułu