Pages Menu
Categories Menu

fotografia inscenizowana

fotografia inscenizowana Niezależnie od tego, intencją jest, aby ludzie świadomi swoich celów i priorytetów, zapewniając pracownikom osiąganie odpowiednich czynności w odpowiedniej kolejności.

WNIOSEK

Jeśli nie rozumie lub nie doceniają potrzebę czegoś, mamy tendencję, aby tego uniknąć, ale to nie jest usprawiedliwieniem tutaj.wfw.com.pl/strony/wydaj-ksiazke Wszyscy mają przynajmniej podstawową ideę co proste planowanie może dla nas zrobić, po prostu reagują na to robić.

Nie udaje nam w planowaniu nie dlatego, że brakuje odpowiednich narzędzi, istnieje całkiem sporo z nich dla nas dostępne, ale po prostu dlatego, że brak dyscypliny lub pragnienie, aby to zrobić. Raczej wolimy poczekać do klęski żywiołowej, dzięki czemu możemy obwiniać innych za nasze problemy i nadzieje mogą ratować nas.

Podobnie jak to, czy nie, planowanie reprezentuje pracę. Jest też coś, wielu z nas nie są wymuszane robić, niezależnie od tego, jakie to proste do wykonania. Możemy zracjonalizować, dlaczego nie planujemy wszystkim chcemy, ale w końcu, to ze względu na jedno, jasne i proste: jesteśmy leniwi.

Jeśli chcieliby Państwo omówić to ze mną bardziej szczegółowo, prosimy wysłać do mnie e-mail na timb001@phmainstreet.com

Tim Bryce jest pisarzem i zarządzanie konsultant w mieście Palm Harbor na Florydzie. http://www .phmainstreet.com/timbryce.htm

On można się kontaktować pod adresem: timb001@phmainstreet.com

cewki do stycznika
- autor artykułu