Pages Menu
Categories Menu

fotografia industrialna

fotografia industrialna

Jak autorzy mogą otrzymać promocyjny Free Tour

Byłem gwiazdą środek wykład na rynku College i Uniwersytet dla ponad siedmiu lat. W tym czasie otrzymałem setki wniosków dla autorów o udzielenie głosu. Moja standardowa odpowiedź była zawsze "piszą autorzy, ale nie mówią!"

To motto było oczywiście ze starej szkoły agentów wykładowych!https://www.zeltech.pl/oferta/silniki-elektryczne Dzisiaj setki autorów promują swoje książki poprzez wykłady na uczelniach. Populacja studentów wzrosła tak zróżnicowana pod względem wieku, rasy i interesów, że dni rezerwacji tylko głośniki UFO, gwiazdy rapu, a bohaterowie są kultowe blaknięcie.

Obwód wykład kolegium jest naturalnym miejscem do rozpoczęcia promowaniu swoich książek. Uczniowie są dumni z zaangażowania w kształtowanie i zaczynając trendy. I bardzo zadowoleni mogąc pomóc tysiącom wpływu studentów poprzez promowanie nowych głośników na aktualnych lub modnych tematów.

Studenci i wykładowcy stale szukać ekspertów, którzy mogą informować, oświecać, i rozrywki! Jednak aby odnieść sukces na tym rynku, trzeba rozbić siebie i swój temat przez telefon, za pośrednictwem strony internetowej i e-maili. Bądź przygotowany do kontynuacji tych boisk z materiałami drukowanymi. Wyślij lub napisz aktualny bio i wideo lub DVD z tobą mówić.

Twój film nie powinien być dłuższy niż 10 minut i kilka pierwszych sekund musi być dynamiczna albo będziesz wyłączony i nawet nie dostała drugą szansę. To nie musi być profesjonalnie przygotowane, jeśli jesteś dobrym mówcą. Bądź kreatywny i zrozumiał, że choć wszystkie planistów spotkań, uczelni lub zawodowych, przeglądu setki filmów mówiącego więc sprawić, że twoje znakomity!

Następnie, bio lub "Biografia" nie jest CV! Ten arkusz papieru powinna wyglądać profesjonal http://www.zadluzenia.com/kredyt-online/nie. Wydrukuj go na ładnym papierze. Twoje imię i nazwisko powinno być pogrubioną czcionką na górze strony.
https://minitour.pl/
- autor artykułu