Pages Menu
Categories Menu

fotografia ekspozycja

fotografia ekspozycja

Marginesy Book Publishing- i odpowietrzyć

marginesy:

Marginesy są bardzo ważne dla druku. Są one niczym innym, jak puste przestrzenie. Jest to warunek wstępny do drukowania, który zapewnia, że ??dokument nie mają żadnych krawędzi, które zostały pocięte na zewnątrz i słowa nie traci się na wewnętrznej stronie, w którym na stronach są ze sobą połączone.https://sklepswanson.pl/pl/p/DGL-forte-Lukrecja-750mg/391

Publikacja własna autorzy często bardzo często błąd nie utrzymując wystarczająco dużo miejsca na marginesie podczas edycji https://produkty.janpolbis.pl/portfele-meskie-c-1_33.html swoich książek. Marginesy powinny być ustawione w taki sposób, że łączy w sobie przestrzeń, która powinna zostać dopuszczone do wiązania, a jeszcze tyle marginesy po obu stronach strony sprawiają, że czytelny.

Cały tekst i obrazy zawarte w tekście musi mieć 0,25 "marginesu zewnętrznego. Jednak zaleca się używać jako zewnętrzne marginesy 0,5". Wewnętrzne brzegi książki zmieniać się w zależności od liczby stron książki. Margines wewnątrz jest również znany jako rynny i autor powinien być bardzo ostrożny i upewnij się, że rynna jest wymóg jest całkowicie poprawna, aby nie stracić słowy wewnątrz wiązania książki.

CreateSpace wymaga, aby cały tekst na żywo oraz elementy graficzne są przynajmniej .25 "wewnątrz wykończenia i polecam marżę poza .5". Wewnątrz wymaganych depozytów zabezpieczających, są następujące:

Krwawić:

Każdy obraz we wnętrzu książki lub na przedniej stronie, która styka się z krawędzią strony jest znany jako krwawić. Obraz rozciąga się poza krawędź strony, która pilnuje, nie ma białego miejsca poza obrazem, który będzie widoczny po książka jest przycięta. Ostateczna wielkość książki widać po przycięciu, więc obraz, który musi rozciągać się na krawędzi należy odpowietrzyć poza przycinania krawędzi książki.

Jeśli chcesz przedłużyć obrazy (Bleed) na skraj swojej książki, upewnij się, że są one co najmniej 0,125 "poza przycięcia wielkości ze wszystkich stron (górny, dolny, lewy i prawy) i prześlij swój rękopis PDF 0,25 "wyżej i 0,125" szerszy pokryć cały obszar spadu. Upewnij się, że wszystkie elementy są na żywo co najmniej 0,25 "z dala od linii wykończenia.

* Uwaga: Zdjęcia nie będą krwawić w środkowej części książki. Jeśli książka jest utworzenie dla nich zrobić, nie może być mała biała linia w rynsztoku książki.


- autor artykułu