Pages Menu
Categories Menu

grafika komputerowa ciekawostki

grafika komputerowa ciekawostki Jasne kolory zazwyczaj działają najlepiej dla aparatu i pomóc każdej osobie, aby wyróżniać się z tła. Moja sugestia jest, aby wybrać schemat kolorów i trzymać się go. Wybierz tylko kilka kolorów do zdjęć rodzinnych, że każdy jest wygodne i wygląda atrakcyjnie w mieszance. - Nie zgadzają się.

3) Ignoruj ??aparatu .... no, poważnie

grafika komputerowa ciekawostki

Widziałem tak wiele okazji, gdzie ludzie stają przed kamerą i automatycznie zamrażać. Jest tylko coś o tym wielkim szklanym obiektywem, który sprawia, że ??ludzie sztywnieje i staje nerwowy! Najlepszym sposobem, aby stać się komfortowo w przed kamerą jest zachowywać się jak to w ogóle nie było. ZIGNORUJ TO. Powiedz dzieciom, aby zignorować kamerę jakby cię ignorują, kiedy im powiedzieć, żeby oczyścić pokoju. Tak, to powinien uzyskać przesłaniem. Im więcej grasz jak wy, tym lepsze zdjęcia Twojej rodziny wyjdzie.

grafika komputerowa ciekawostki

4) fotograf wie najlepiej

Moms, być może trzeba będzie odpocząć na ten jeden. Na zdjęciach rodzinnych, zapytaj fotografa rodzinny dla sugestii i wskazówek na temat jak zrobić dzień bardziej skuteczne. Na przykład, chciałbym poinformować klienta, aby upewnić się zaplanowane swoją sesję zdjęciową rodziny wokół swojego normalnego codziennego harmonogramu. Bądź świadomy naptimes, czasy budzenia roboczych razy i każdym innym czasie, że jesteś przyzwyczajony do podczas swojej codziennej rutyny. Również być bardzo świadomi porze dnia, który wybrać do filmowania. Jeśli chcesz wybrać się na wycieczkę do parku na zdjęciach rodzinnych, nie planuję o strzelać 1pm w godzinach popołudniowych. Światło nie działa tak dobrze, jak to będzie bliżej wieczorem lub późnym popołudniem. Squinty oczy mogą zniszczyć obraz! Zawsze poprosić fotografa na kilka pomocnych wskazówek i pomysłów na was może zaplanować sesję odpowiednio. Pamiętaj: fotograf chce pracować z wami!


- autor artykułu