Pages Menu
Categories Menu

fotografia przyrodnicza

Czy zapłacić dużą sumę pieniędzy, aby utrzymać firmę marketingową na uchwycie? Jeśli tak, należy rozważyć przejście na scenarzysta / marketingu, którzy mogą pobierać opłaty w ramach projektu. Czy masz lokalną widoczność? Jeśli nie, pomyśl o tym, co można zrobić za pomocą kilku dobrze napisane i chwytliwych pocztówki, ulotki czy broszury. Chcesz zwiększyć sprzedaż? Kto nie ma, prawda? Pisarz / marketer może zaprojektować kampanii direct mail dla ciebie - możesz zaoferować zniżki, kupon, cokolwiek, aby uzyskać perspektywy w drzwiach i włączyć je do klientów. Gdy masz klientów, pomyśl o wysyłanie biuletynu - nagrywarka / marketer może napisać treść i projektowania publikacji dla Ciebie. Jeśli masz mały budżet na marketing i nigdy nie myślałem o tym, jak skutecznie rynku firmy, rozważyć skontaktowanie pisarzem / marketingu.

Duże przedsiębiorstwa używają czasami freelance pisarzy, jak również. Oczywiście firmy te mogą mieć w domu marketingu i działów komunikacji, albo mają ustalony związek z firmą. Ale kto pisze publikacje wewnętrzne - biuletyny, artykuły, komunikaty, materiały szkoleniowe? Kto pisze koncentrator tlenowy raporty roczne, komunikaty regulacyjne lub inne dokumenty? Jeśli jesteś korporacyjny PR Manager, Communications Manager, Dyrektor HR lub Marketing Manager, myśleć o czasie ty i twoi pracownicy spędzają na publikacjach pisania i komunikacji. Istnieje możliwość, można zlecić pisanie do freelancer i wykorzystywać swój personel przednie pozycje na liście. Może zarządzania został prośbą o publikacjach, takich jak te i oni zawsze spada na dno liście ze względu na brak środków. Niezależny pisarz może zdecydowanie pomóc przenieść te projekty.

Przedsiębiorcy i osoby, zwłaszcza w dobie Web 2.0, są coraz kolejny segment działalności dla autorów zewnętrznych. Pole dokumentów cyfrowych staje się bardzo dochodowe - miejsca jak Clickbank.com pozwoliły nam pisać i sprzedawać wszelkiego rodzaju publikacji, od tego, jak gra on-line, na inwestycje, rodzicielstwo, rzemiosła i hobby.

- autor artykułu